VŠECHNY ČLÁNKY

Město vyhlásí zóny bez doplatků na bydlení

Město využije novely zákona o hmotné nouzi a vyhlásí zóny, ve kterých sociálně slabí nebudou dostávat doplatky na bydlení.


Další info

Město Chomutov poprvé ve své historii podpoří vrcholové sportovce

Statutární město Chomutov poprvé ve své historii podpoří vrcholové sportovce! Jedná se o průlomový krok, který je výsledkem jednotného postoje a dlouhodobé spolupráce celého sportovního prostředí. Florbal Chomutov a dalších sedm subjektů se dohodli na společném memorandu, které v pondělí schválilo zastupitelstvo města!


Další info

Železniční depozitář bude otevřen celou sezónu

Chomutov získá na léto významné turistické lákadlo. Městu se podařilo vyjednat sezonní zpřístupnění železničního depozitáře Národního technického muzea. „Depozitář, který ukrývá nádherné parní lokomotivy a další železniční vozy, bude mít otevřeno čtyři dny v týdnu od června do konce září,“ láká náměstek primátora David Dinda.


Další info

Chomutov premiérově uspořádá běžecký půlmaraton

Chomutov se už za tři měsíce zapíše na mapu významných běžeckých akcí. V srpnu z náměstí odstartuje historicky první Chomutovský půlmaraton.


Další info

Měníme prezentaci Chomutova. Bude více pozitivní

Každý den jedna pozitivní a sebevědomá fotografie, která ukazuje Chomutov přesně takový, jaký ho chceme mít!


Další info

Chomutov rozdělí 5 miliónů na nápady lidí

Máte nápady jak vylepšit čtvrť, ve které bydlíte? Místa, kam chodíte sportovat? Budovy, kde trávíte čas s dětmi nebo tam chodíte studovat?


Další info

Tisková konference poprvé živě

Vůbec poprvé je možné sledovat tiskovou konferenci města živě na internetu. Startujeme ve 14.00 hodin ohlédnutím se za dvěma lety vlády předchozí koalice.


Další info

Náměstkem primátora je David Dinda. Radním Lipmann a Mikšovic

V novém vedení města zasednou tři zastupitelé za NOVÝ SEVER. Do pozice prvního náměstka primátora nově usedne David Dinda, lídr naší kandidátky ve volbách 2014.


Další info

Podpořili jsme návrh na odvolání radních za PRO CHOMUTOV

Vzhledem k tomu, že dlouhodobě patříme k hlasitým kritikům politiky vládnoucího hnutí PRO Chomutov, podpořili jsme včera návrh na odvolání všech radních nominovaných za toto hnutí a to včetně primátora a jednoho z náměstků.


Další info

Nulové nájemné v městských sportovištích pro všechny sportovní kluby vychovávající mládež

Chceme, aby chomutovské sportovní kluby, které vychovávají děti a mládež, nebyly na startu každé své sezóny v ekonomické tísni díky vysoké finanční zátěži za nájemné a energie v městských sportovištích.


Další info

Chceme prosadit snížení daně z nemovitosti. I přes nesouhlas radních

Zastupitelé Nového Severu budou na pondělním zasedání zastupitelstva prosazovat snížení daně z nemovitosti pro obyvatele Chomutova.


Další info

Nulové zastoupení opozice v dozorčích radách

Na ustavujícím zasedání Zastupitelstva statutárního města Chomutova, které se konalo v pondělí 2. března 2015, byl do programu krátce před začátkem zasedání zařazen novou vládnoucí koalicí PRO CHOMUTOV + KSČM + ANO 2011 mimořádný materiál, který se týkal odvolání stávajících členů představenstev a dozorčích rad příspěvkových organizací a obchodních společností města Chomutova.


Další info

Poděkování za podporu v opakovaném hlasování

Dovolte abychom Vám touto cestou poděkovali za projevenou důvěru, kterou jste našemu hnutí vyslovili v opakovaném volebním hlasování do zastupitelstva města Chomutova.


Další info

Fotbalista Patrik Gedeon fandí hnutí NOVÝ SEVER

„Fandím myšlence mládežnické sportovní akademie, která přivede chomutovské děti zpátky na sportoviště,” říka zkušený ligový fotbalista.


Další info

Podpoříme přestavbu ubytovny na domov pro seniory

Novým majitelům jsme nabídli maximální součinnost při realizaci původního záměru, to je přestavby na Domov pro seniory.


Další info

25 let svobody. Děkujeme!

Zapálili jsme svíčku na náměstí 1. Máje v Chomutově jako tichou vzpomínku na události, které se odehrály v listopadových dnech roku 1939 a také 1989.


Další info

Nejlepší prevence! Chceme v Chomutově sportovní akademii pro místní děti

V Chomutově by mohla vzniknout velká sportovní akademie pro široké spektrum dětí.


Další info

Horší a horší. Takový je život na chomutovských sídlištích

Zatímco dříve tamní obyvatele řešili nedostatek parkovacích míst nebo nevyhovující jízdní řády trolejbusů, dnes je trápí o dost důležitější starosti.


Další info

Milan Märc: Jsem rád, že to děláme jinak

Říjnové komunální volby se blíží. Je to znát. Z billboardů na nás hledí přívětivé tváře budoucích politiků, u piva se probírají preference jednotlivých stran, na facebooku a na dalších sociálních sítích to začíná vřít.


Další info

Aktivně se zasadíme o zvyšení bezpečnosti

Naše město, náš region nejsou bezpečná místa pro klidný život. Proto se zavazujeme, že v případě volebního úspěchu, který bude dostatečný k tomu, abychom byli schopni realizovat své programové priority, kam zejména bezpečnost patří...


Další info

Děláme to jinak! Aktivně proti drogám

Děláme to jinak. Neslibujeme, co bychom udělali v případě úspěchu ve volbách, ale konáme ještě před otevřením volebních místností.


Další info

Video: Jak se v Chomutově prodávají drogy

Chomutov a Jirkov je drogový ráj! Ač se vám to může zdát jako šílené slovní spojení, realita je bohužel taková, že naše město se za poslední roky skutečně stalo místem nerušeného obchodu s drogami. Ukážeme vám jak to funguje!


Další info

Chomutov se stal místem snadno dostupných drog

Obstarat si v Chomutově nebo Jirkově pervitin je jednodušší než si myslíte. Naše města se stala základnou pro výrobu drog. Varny se rozšířily do míst, kde bydlíme a kde si denně hrají naše děti.


Další info

Podali jsme kandidátku pro město Chomutov

S předstihem jsme podali kompletní kandidátní listinu pro komunální volby v Chomutově.


Další info

Jdeme do boje i v Jirkově

Stejně jako v Chomutově i v sousedním Jirkově jsme podali kompletní kandidátní listinu pro nadcházející komunální volby.


Další info